Kurumsal İletişim ve Marka Danışmanlığı

antalya kurumsal iletişim danışmanı

Yeni bir firma kurdunuz, yeni bir mekan açtınız, belki de yeni bir ürün veya hizmet sunmak üzeresiniz. Telafuz kolaylığı, akılda kalıcılığı, yaratacağı algı, varsa diğer dillerdeki olumlu-olumsuz çağrışımları, marka tescil durumu gibi birçok faktörü göz önünde bulundurarak ihtiyacınız olan marka çalışmasını yapıyor, karar kıldığınız markanın tescil işlemlerini yürütüyoruz.

Kurum içinde ilgili departmanın organizasyonu düzenleme, kurumsal kimliğin uygulanmasını sağlama, reklam bütçesi oluşturma ve buna bağlı reklam kampanyaları düzenleme, maliyetlerin düşürülmesi, raporlama gibi çalışmalarla düzenli-sürekli kurumsal iletişim danışmanlığı hizmeti de veriyoruz.

Yeni sunmaya başladığımız profesyonel çeviri hizmetimizle kurumsal firmaların web sitesi, mobil uygulama, sunum, broşür-katalog, vb. pazarlama araçlarının içeriklerini 40'dan fazla dilde çözüm ortağımızla birlikte tercüme ediyoruz. Tercüme hizmetinin yanı sıra paraphrasing ve editörlük, tercüme kalite kontrol hizmetleri de sunuyoruz.